Sport bigmir,  5 квітня 2014, 18:55
1
496
Едуардо відзначився дублем

У суботу, 5 квітня, в матчі української Прем'єр-ліги донецький Шахтар удома обіграв львівські Карпати.

Подробиці матчу: Шахтар - Карпати 3-0 текстова трансляція

З перших хвилин гравці Шахтаря кинулися на штурм воріт гостей, і перший забитий м'яч гірники святкували вже на 12й хвилині матчу, коли Едуардо переправив м'яч у ворота молодого Підківки після передачі від Срни. Атакуюча група Шахтаря продовжила плести комбінації біля воріт львів'ян, однак другий м'яч був забитий під кінець тайму, коли все той же Едуардо відзначився після передачі від Ілсіньо.

Зробивши гру в першому таймі, гірники, тим не менш, не розслабилися у другому і не тільки не дозволили гостям забити, а й провели третій м'яч - Луїс Адріано підкараулив помилку захисника Карпат і легко обіграв Підківку - 3:0.

Шахтар - Карпати 3:0

Голи: Едуардо, 12, 43, Адріано, 51

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Шахтар спокійно перемагає Карпати