Ліга чемпіонів: Боруссія обіграла Реал і вилетіла з високо піднятою головою

Sport bigmir,  8 квітня 2014, 23:51
0
969
Боруссія і Реал показали відмінну гру

У вівторок, 8 квітня, у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів дортмундська Боруссія обіграла Реал, але не змогла пройти в наступну стадію

Подробиці і онлайн матчу: Боруссія - Реал - 2:0 текстова трансляція матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Початок матчу міг обернутися для Боруссії дуже плачевно - Лукаш Піщек зіграв рукою у своїй штрафній і суддя без сумніву показав на 11-метрову позначку. Якби Ді Марія забив - німцям довелося б відповідати чотири рази. Але Вайнденфеллер впорався - а далі Боруссія при несамовитій підтримці стадіону включила максимальні оберти.

Відразу ж Мхітарян з вигідного положення пробив повз штангу. Через пару хвилин Марко Ройс забив перший гол у поєдинку. У середині тайму спочатку Касільяс рятує після удару Хуммельса, а потім і він безсилий проти чудового Ройса.

Боруссії залишалося забити ще раз, і у команди Юргена Клоппа було безліч моментів для того, щоб це зробити. Генріх Мхітарян мав декілька відмінних моментів, але або мазав, або бив у штангу. Варто зазначити, що і Реал міг забити, але до фінального свистка обом командам так і не вдалося відзначитися. Протистояння Реала і Боруссії повторило торішній сценарій, коли розгром у першому матчі змінюється дивовижними помилками в іншому, але в кінцевому підсумку хто перший переміг, той сильніший. Тому сьогодні Реал може почуватися королівським клубом.

Боруссія (Дортмунд, Німеччина) - Реал (Мадрид, Іспанія) - 2:0 (перший матч - 0:3)

Гол: Марко Ройс (24, 37)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Ліга чемпіонів: Боруссія обіграла Реал і вилетіла з високо піднятою головою