Мхітарян: Я особисто мав краще зіграти у кількох випадках

Sport bigmir,  9 квітня 2014, 13:32
0
140
Мхітарян мав кілька моментів у матчі з Реалом

Півзахисник дортмундської Боруссії Генріх Мхітарян прокоментував перемогу своєї команди над Реалом, якої не вистачило німцям для виходу в півфінал Ліги чемпіонів.

"Ми дуже сильно почали матч, відзначилися двічі в першому таймі. У нас було багато моментів і після перерви, але не щастило. Вважаю, ми грали здорово і заслуговували місця в півфіналі.

Ми показали, що неможливе може стати можливим. Але, на жаль, так і не змогли пройти далі. Не вистачило якоїсь дещиці. Якби забили третій, перевели б гру в додатковий час. Однак усій команді чогось не вистачало, та і я особисто мав краще зіграти в кількох випадках", - зазначив Мхітарян.

Ліга чемпіонів: Боруссія обіграла Реал і вилетіла з високо піднятою головою

Нагадаємо, поступившись тиждень тому в Мадриді Реалу з рахунком 0:3, Боруссія взяла реванш у матчі на своєму полі - 2:0.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Мхітарян: Я особисто мав краще зіграти в кількох випадках

За матеріалами: uefa.com