Гвардіола: Баварія виклалася цілком заради перемоги над МЮ

Sport bigmir,  10 квітня 2014, 07:24
0
444
Гвардіола: Я дійсно пишаюся своєю командою

Головний тренер Баварії Хосеп Гвардіола прокоментував перемогу своєї команди над Манчестером Юнайтед у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

"Чвертьфінал Ліги чемпіонів - це завжди непросте випробування, і саме так було сьогодні. Цей матч дуже скидався на перший поєдинок у Манчестері. Арьєн Роббен і Франк Рібері блискуче провели другий тайм. Ми намагалися швидко комбінувати, причому Томасу Мюллеру була надана повна свобода пересування.

Грати проти клубу з Англії завжди непросто. Британці традиційно показують якісний футбол, не пропонують багато вільного простору і намагаються проводити швидкі контратаки. Патріс Евра дійсно забив фантастичний гол, але ми тут же знайшли гідну відповідь. Я дійсно пишаюся своєю командою. Всі завжди говорять про те, що дуже легко виграти бундеслігу і стабільно показувати якісний футбол. Звичайно ж, це не так. Хлопці сьогодні виклалися цілком, трудилися в поті чола заради цієї перемоги. Вони заслужили вихід у півфінал", - цитує Гвардіолу офіційний сайт UEFA.

Нагадаємо, Баварія на своєму полі обіграла МЮ з рахунком 3-1 і за сумою двох матчів (4-2) вийшла у півфінал Ліги чемпіонів.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Гвардіола: Баварія виклалася цілком заради перемоги над МЮ