Барселона вперше з 2007 року не пройшла до півфіналу Ліги чемпіонів

0
182
Барселона вперше за сім років не пробилася у півфінал Ліги чемпіонів

Каталонська Барселона не зуміла всьоме поспіль пробитися до четвірки найсильніших команд Європи.

Програвши мадридському Атлетико у чвертьфіналі, Барселона перервала свою серію з шести півфіналів Ліги Чемпіонів поспіль.

Востаннє подібне трапилося в сезоні 2006/2007. Тоді каталонський клуб програв майбутньому фіналісту турніру Ліверпулю за рахунок виїзного голу (1:2, 1:0).

Тренер Барселони: Атлетико не дав нам робити те, що ми хотіли

Нагадаємо, команда Мартіно в середу, 9 квітня, програла в Мадриді Атлетико 0:1, тоді як перший матч завершився внічию 1:1.

Дивіться фотогалерею: Щастя Баварії і шок Барселони: Найяскравіші кадри матчів Ліги чемпіонів

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Кінець епохи: Барселона вперше з 2007 року не пройшла до півфіналу Ліги чемпіонів