Sport bigmir,  10 квітня 2014, 12:43
0
161
Франк Рібері вважає, що Баварія була на голову сильнішою від МЮ

Півзахисник Баварії Франк Рібері упевнений, що перемога його команди над МЮ заслужена.

"Матч вийшов дивним, але в другому таймі ми були на голову сильнішими. Відмінно атакували, створили багато виходів один в один. Чудово, що забили відразу після того, як пропустили. Після цього ми отримали можливість забити другий і третій м'ячі, і саме це вивело нас далі.

Довелося помучитися в першому таймі, але в цілому ми добре впоралися. Не сказав би, що гол Патріса Евра розбудив нас. Ми старанно працювали в першому таймі, але Манчестер добре захищався.

Англійці намагалися використовувати довгі передачі і зловити нас на контратаці. Ми знали, що вони будуть використовувати таку тактику і добре впоралися із завданням. Перемога з рахунком 3:1 стала заслуженою", - сказав Рібері.

Нагадаємо, Баварія на своєму полі обіграла МЮ з рахунком 3-1 і за сумою двох матчів (4-2) вийшла в півфінал Ліги чемпіонів.

За матеріалами: uefa.com