Sport bigmir,  12 квітня 2014, 19:10
0
447
Карпати - Динамо

У суботу, 12 квітня, в матчі української Прем'єр-ліги львівські Карпати зіграли внічию з київським Динамо.

Подробиці матчу: Карпати - Динамо 2-2 текстова трансляція

Незважаючи на те, що початок матчу пройшов під диктовку гравців Динамо, перший по-справжньому небезпечний момент створили саме гравці Карпат, коли Олександр Гладкий, який в наступному епізоді з його участю свого не упустить, головою переправив м'яч у у поперечину воріт Рибки. А от відповідний момент біля воріт молодого Підківки кілька хвилин по тому завершився взяттям воріт господарів, коли Мігель Велозу відмінним ударом з дальньої дистанції відкрив рахунок у матчі.

Те, що господарі не збираються здаватися більш іменитим гостям зі столиці, було доведено на початку другого тайму, коли Федорчук скористався помилкою Рибки і зрівняв рахунок у матчі. Після невеликої перерви, викликаної задимленням поля від піротехніки, яку використовували вболівальники Карпат, Мбокані знову відновив перевагу динамівців, проте Олександр Гладкий на 77-й хвилині зрівняв рахунок за допомогою Младена Бартуловича. До кінця матчу обома командами було створено чимало небезпечних моментів, проте рахунок залишався колишнім - 2-2.

Карпати - Динамо 2:2

Голи: Федорчук, 59, Гладкий, 77 - Велозу, 33, Мбокані, 6

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Динамо втрачає очки в матчі з Карпатами