Sport bigmir,  12 квітня 2014, 21:42
0
290
Гол Євгена Селезньова вирішив результат поєдинку

У суботу, 12 квітня, в матчі 25-го туру української Прем'єр-ліги дніпропетровський Дніпро завдяки єдиному голу в середині другого тайму переміг запорізький Металург.

Подробиці і онлайн матчу: Дніпро - Металург Запоріжжя - 1-0, текстова трансляція

Бадьорість духу гостей із Запоріжжя протрималася приблизно до екватора першого тайму, незважаючи на те, що вже на 3-ій хвилині Євген Селезньов отримав свій перший в матчі момент, щоб відзначитися. Запорожці відповіли ударом Лео - у другій десятихвилинці. Залишок тайму дніпропетровці провели в методично схилянні захисту і воротаря Металурга до капітуляції у вигляді пропущеного м'яча, проте Селезньова, Жуліано і Коноплянку підводила точність, а коли вони влучали у ворота, то в діло з готовністю вступав Максим Старцев.

У другому таймі ситуація не змінилася кардинальним чином: дніпропетровці на тлі невдач основних конкурентів у боротьбі за чемпіонство прагнули забити гол, щоб не втратити можливість відірватися в турнірній таблиці. Зв'язка Жуліано-Селезньов працювала не покладаючи ніг, проте сама ж і втрачала гольові моменти.

Хуанде Рамос в середині тайму посилив потенціал Дніпра Зозулею, Ротанем і Матеусом. І саме Роман Зозуля став на 75-ій хвилині автором результативної передачі на Селезньова, який все ж зумів відзначитися. В час, що залишився, господарі поля грамотно довели поєдинок до переможного кінця.

Підсумок: Дніпро зміцнюють свої претензії на чемпіонство.

Дніпро (Дніпропетровськ) - Металург (Запоріжжя) - 1-0

Гол: Євген Селезньов (75)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Дніпро мінімально перемагає запорізький Металург