Дніпро розгромив Волинь і очолив турнірну таблицю

Sport bigmir,  15 квітня 2014, 21:04
0
504
В атаці головний герой матчу з Волинню Матеус

У вівторок, 15 квітня, Дніпро здобув вольову перемогу і вперше вийшов у лідери чемпіонату України.

Подробиці і онлайн матчу: Дніпро - Волинь - 5:1 текстова трансляція матчу чемпіонату України

Господарі, яким потрібно було обов'язково вигравати, від самого стартового свистка кинулися в атаку. Вже на 7-й хвилині Коноплянка пробив у поперечину. Надалі весь матч воротар гостей Неділько крутився як білка в колесі. І його гра давалав результат - в доданий до першого тайму час Селін зумів реалізувати одну з нечисленних атак Волині.

До честі Дніпра, нинішня команда вже не дозволить собі оступитися на рівному місці. Ключовою подією став вихід на заміну Селезньова, який вже через 10 хвилин після перерви порівняв рахунок. В атаці Бабатунде вдарив у штангу, а Матеус вивів Дніпро вперед. З цього моменту Волинь попливла, і той же Матеус ще тричі вражав ворота суперника. 5:1, і Дніпро на один день стає одноосібним лідером чемпіонату

Дніпро - Волинь - 5:1

Гол: Євген Селезньов (55), Матеус (57, 67, 70, 90) - Селін (45)