Нападаючий Дніпра: Якби всі залітали, ми забили б Волині 8 або 9 м'ячів

0
122
Нападаючий Дніпра: Якби всі залітали, ми забили б Волині 8 або 9 м ячів
Євген Селезньов: Якби всі моменти реалізовувалися, футбол був би нецікавий

Нападаючий Дніпра Євген Селезньов прокоментував гру своєї команди проти Волині в матчі 19-го туру чемпіонату України.

"Не думаю, що в першому таймі (у Дніпра) були проблеми, просто не могли забити. У другому таймі також було багато моментів, але ми стали їх реалізовувати.

Якби всі залітали, ми забили б 8 або 9 м'ячів. Але якби всі моменти реалізовувалися, футбол був би нецікавий ", - сказав Селезньов в інтерв'ю телеканалу 2+2.

За словами футболіста, Волинь дуже гідно грала в першій половині зустрічі.

"У першому таймі вони добре грали, а в другому ми використали свої моменти", - підкреслив Селезньов.

Нагадаємо, що в перенесеному матчі 19-го туру Дніпро розгромив Волинь з рахунком 5:1.

Фотогалерея: Дніпро розгромив Волинь і вийшов у лідери

За матеріалами: ФК Днепр (Днепропетровск)
ТЕГИ: ДнепрволыньЧемпионат УкраиныЕвгений СелезневЕвгений Селезнев