Повторення пройденого: Динамо знову програє Шахтарю

Sport bigmir,  16 квітня 2014, 22:10
0
315
Шахтар здобуває перемогу в Києві

У середу, 16 квітня, в матчі 19-го туру української Прем'єр-ліги київське Динамо вдома поступилося донецькому Шахтареві.

Подробиці і онлайн матчу: Динамо - Шахтар - 0:2 текстова трансляція матчу чемпіонату України

Олег Блохін вирішив вийти на гру проти Шахтаря відразу з трьома опорними півзахисниками Гармаш - Сидорчук - Вукоєвич, покликаними контролювати центр поля, де "гірники" традиційно потужно грають. Можливо, цей план і зіграв би, якби та якби. Якби Тайсон не рвонув в атаку зі швидкістю локомотива, а перекрити його просто ніхто не встиг. Тайсон здорово промчав зі своєї половини, віддав на Луїса Адріано, швидка стіночка і Рибка діставав м'яч з воріт. Швидкий гол немов вибив дух з динамівської оборони.

Домагой Віда почав чудити зі страшною силою. Спочатку він, вибиваючи м'яч, примудрився потрапити в підняту ногу Дугласу Кості, м'яч відлетів у центр штрафної, а там Луїс Адріано відразу ж відправив його у ворота. Правда зробив він це, отримавши м'яч в положенні "поза грою". Чому суддя не зреагував, адже м'яч таки прилетів до Луїса Адріано від свого гравця, гарне питання.

Через пару хвилин Віда недокинул м'яч воротареві, але своєчасний вихід Рибки врятував ситуацію. Взагалі оборона Динамо до перерви була не на висоті.

Першим під ніж Блохіна пішов Сидорчук - як доказ неправильно обраної розстановки саме замість нього вийшов більш орієнтований на атаку Беланда. Кияни почали створювати моменти, багато разів у центрі уваги був Мбокані, але ті партнери не могли відгукнутися на його скидання, то, як у випадку з ударом головою повз ворота з невеликої відстані, сам Дьємерсі був не на висоті становища.

У кінцівці гри суперники обмінялися гострими випадами, але матч так і закінчився поразкою Динамо. Блохін знову програв Луческу, а Динамо перервало серію з 35 домашніх ігор із забитими голами. Більш того, Динамо вже програє Шахтарю сьомий раз підряд. Чи буде цього достатньо для якихось висновків?

Динамо - Шахтар - 0:2

Гол: Луїс Адріано (10, 35)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Повторення пройденого: Динамо знову програє Шахтарю