Фотогалерея. З королівським розмахом: Як Реал перемогу в Кубку Іспанії святкував

Sport bigmir,  17 квітня 2014, 14:11
0
342
Реал завоював Кубок Іспанії

Мадридський Реал завоював перший трофей у сезоні.

16 квітня Королівський клуб завоював Кубок Іспанії, перегравши у фіналі Барселону з рахунком 2:1.

Реал відкрив рахунок у цьому поєдинку: на 11-й хвилині відзначився Анхель Ді Марія. У другій половині зустрічі (на 69-ій хвилині) Марк Бартра зрівняв рахунок. А за п'ять хвилин до закінчення основного ігрового часу Гарет Бейл своїм точним ударом приніс перемогу мадридцям.

Після фінального свистка гравці Реала влаштували масштабне святкування прямо на полі, а гравці Барселони ледь стримували сльози.