Sport bigmir,  19 квітня 2014, 18:58
0
619
Луїс Адріано приносить перемогу Шахтареві

У суботу, 19 квітня, в матчі 26-го туру української Прем'єр-ліги донецький Шахтар виявився сильнішим за Металурга.

Подробиці й онлайн матчу: Шахтар - Металург Донецьк - 2:1 текстова трансляція матчу чемпіонату України

Перший тайм пройшов за відчутної переваги Шахтаря. "Гірники" змогли створити відразу чотири дуже небезпечних моменти, але жоден з них так і не став результативним.

Водночас перший небезпечний момент після перерви став результативним. Донецький Металург подав кутовий, захист Шахтаря кудись випарувався, а Василь Прийма розстріляв ворота П'ятова. В атаці у відповідь Шахтар створив два супермомента, а потім відразу ж зрівняв рахунок - після навісу з кутового Сергій Кривцов теж скористався помилкою захисту і пробив повз кіпера.

Тут же нападник Металурга Сергій Болбат вибігає на побачення з Андрієм П'ятовим, але воротар Шахтаря чудово врятував ситуацію, вибивши м'яч з-під ніг суперника. А потім Шахтар вийшов вперед - Даріо Срна навісив зі штрафного, і Луїс Адріано вивів команду Луческу в лідери.

До фінального свистка донецьке дербі подарувало ще кілька небезпечних моментів, а градус протистояння на полі був дуже високий, але Шахтарю вдалося відстояти перевагу і здобути три очки.