Sport bigmir,  20 квітня 2014, 18:57
0
242
Металіст везе із Запоріжжя велику перемогу

У неділю, 20 квітня, харківський Металіст у Запоріжжі переграв місцевий Металург.

Подробиці й онлайн матчу: Металург Запоріжжя - Металіст - 0:3 текстова трансляція матчу чемпіонату України

Перші хвилини відразу порадували вболівальників – спочатку Гавриш потрапив в штангу воріт Металіста, а в повторній грі харків'яни відкрили рахунок – Гоменюк біля самих воріт підправив удар Гуйє.

Після цього футболісти Металіста продовжували активно йти в атаку, і в середині першого тайму фактично вирішили долю поєдинку – Гоменюк знову скористався моментом, з пари метрів розстрілявши ворота.

У другій половині Себастьян Бланко довів рахунок до розгромного і подарував Металісту велику перемогу.

Металург (Запоріжжя) – Металіст – 0:3

Голи: Володимир Гоменюк (3, 32), Себастьян Бланко (70)

Ця сама новина на Спорт bigmir)net: Металіст розгромив на виїзді запорізький Металург

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net