Динамо вириває перемогу у матчі з полтавською Ворсклою

Sport bigmir,  20 квітня 2014, 19:23
0
338
Динамо насилу перемагає Ворсклу

У неділю, 20 квітня, київське Динамо переграло полтавську Ворсклу в матчі чемпіонату України.

Подробиці й онлайн матчу: Динамо – Ворскла – 2:1, текстова трансляція матчу чемпіонату України

Гра проти полтавської команди стала дебютною для Сергія Реброва. І новий тренер відразу ж змінив стража воріт Динамо – замість незмінного Олександра Рибки вийшов Максим Коваль. Також в основі з'явився Олег Гусєв.

Перший тайм пройшов у постійних атаках киян, а забили, як завжди, їхні суперники. Яховіч виявився без опіки і пробив точно повз воротаря.

У другому таймі оборона Динамо ще кілька разів давала супернику привід загрожувати воротам, але саме у володіннях Ворскли розгорталися основні події. Після видалення Дениса Дедечка (колишнього гравця Динамо) полтавці конкретно притиснулися до воріт, а останні 10 хвилин матчу перевернули все з ніг на голову.

Спочатку Браун Ідейє таки зміг пробити ворота Непогодова, а потім Андрій Ярмоленко з-за штрафної приніс Сергію Реброву першу перемогу. Так за 2 хвилини Динамо все вирішило.

Динамо Київ – Ворскла – 2:1

Голи: Браун Ідейє (83), Андрій Ярмоленко (85) – Адіс Яховіч (30)

Ця сама новина на Спорт bigmir)net: Динамо вириває перемогу у матчі з полтавською Ворсклою

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net