Реал мінімально перемагає Баварію в першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів

Sport bigmir,  24 квітня 2014, 00:05
0
284
Реал - Баварія

У середу, 23 квітня, в першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів Реал Мадрид з мінімальним рахунком здолав мюнхенську Баварію.

Подробиці матчу: Реал - Баварія 1:0 текстова трансляція матчу Ліги чемпіонів

З перших хвилин поєдинку гравці Баварії почали діяти в своєму фірмовому стилі, подовгу контролюючи м'яч і застосовуючи тактику високого пресингу, внаслідок чого мадридці деякий час були замкнені на власній половині поля і повністю сконцентрувалися на обороні. Такої тактики гості й притримувалися протягом практично всього матчу,  проте у Реала в руках виявилися власні козирі, а саме глибоко ешелонована, організована оборона і швидкі, разючі контратаки до воріт Мануеля Нойєра, перша з якої і завершилася взяттям воріт Баварії – Кріштіану Роналду елегантною передачею запустив у штрафну німців Фабіу Коентрау, який на швидкості пішов від Алаби і викотив круглого під удар Каріму Бензема. Потім мадридці організували ще один момент – уже пробивав сам Кріштіану, проте з відмінної позиції запустив м'яч над поперечиною. В цілому на грі Роналду в цьому матчі позначилося його тривала відсутність на полі через травму, і в другому таймі португалець поступився місцем у грі Бейлу. Однак ще в першому таймі Роналду мав ще одну нагоду для взяття воріт гостей, і володаря Золотого м'яча знову підвела точність. А тим часом баварці продовжували гнути свою лінію – довго володіли м'ячем і кружляли навколо штрафної Касильяса, проте свою роботу, якої було небагато, кіпер мадридського Реала виконував справно. До того ж Пепе на пару з Рамосом панували у власному штрафному, не дозволяючи гостям створити жодного по-справжньому небезпечного моменту – вони з'явилися у Баварії лише в кінцівці матчу. Під кінець тайму Ді Марія запоров вірний момент, з відмінної позиції запустивши м'яч у небеса.

Другий тайм в цілому мало чим відрізнявся від першого, хіба що мадридці стали грати сміливіше, трохи згладили відсоток володіння м'ячем і стали проводити повноцінні позиційні атаки на ворота Нойєра. У Баварії ж старався Роббен, випадав з гри Франк Рібері, який занадто пізно був замінений на Маріо Готце – після його виходу на поле біля воріт Касільяса стали з'являтися по-справжньому небезпечні моменти. Не допоміг мюнхенцям і Томас Мюллер, який вийшов на поле в кінцівці і став одним з учасників спірного епізоду на останніх хвилинах доданого часу, коли Ховард Уебб не наважився поставити пенальті в ворота Реала після досить неоднозначних дій Хабі Алонсо проти форварда німців. У середині тайму трапився епізод, коли один з найкращих гравців матчу Пепе отримав пошкодження і був вимушено замінений на Рафаеля Варана, однак молодий француз зі своїми прямими обов'язками впорався на відмінно.

1:0 - тактична і заслужена перемога дружини Карло Анчелотті, якій належить дуже непростий виїзд до Мюнхена з перевагою в один м'яч.

Реал - Баварія 1:0
Голи: Бензема, 19