Гравець Динамо забив 12-тий гол у німецькій Бундеслізі

Sport bigmir,  26 квітня 2014, 22:00
0
655
Адмір Мехмеді знову забиває

Гол київського динамівця Адміра Мехмеді допоміг Фрайбургу здобути очко у гостьовому матчі із Вольфсбургом.

Орендований Фрайбургом у Динамо швейцарець Адмір Мехмеді продовжує блищати у чемпіонаті Німеччини. Цього разу нападаючий зумів розписатися у воротах Вольфсбурга у 32-му турі чемпіонату країни, який у нинішньому сезоні претендує на місце в Лізі чемпіонів.

А почалося все для Фрайбурга, який приїхав в гості на Фольксваген Арену (28,255 глядачів), далеко не найкращим чином. Уже на третій хвилині з передачі Рікардо Родрігеса рахунок відкрив Іван Перішич.

Відквитати цей м'яч гостям вдалося лише у другому таймі зусиллями Мехмеді, який забив свій 12-тий м'яч у сезоні за Фрайбург. В епізоді з голом, забитим на 61-шій хвилині, швейцарцю асистував чеський фланговий півзахисник Володимир Даріда. Зазначимо, що у нинішньому сезоні Мехмеді провів уже 31 матч, а проти Вольфсбурга відіграв усі 90 хвилин.

Господарі володіли серйозною територіальною перевагою (володіння м'ячем - 60 на 40), а також набагато частіше били по воротах, що і принесло свій результат. На 70-тій хвилині Перішичу вдалося оформити дубль, хоча для перемоги цього не вистачило. Крапку у матчі поставив Марко Терраціно, що вийшов на заміну, на 83-й хвилині. Підсумковий рахунок зустрічі - 2:2.

Вольфсбург - Фрайбург - 2:2 Відео голів

Джерело відео: Ліга УЕФА via vk.com

Свій наступний матч Фрайбург, що завдяки нічиїй піднявся з 15-го на 12-те місце у чемпіонаті, проведе 3 травня вдома проти Шальке.

За матеріалами: ФК Динамо Киев