Металіст ставить хрест на чемпіонських амбіціях Дніпра і обходить Динамо

Sport bigmir,  27 квітня 2014, 21:33
0
387
Металіст обіграв Дніпро й обійшов Динамо

У неділю, 27 квітня, в матчі чемпіонату України харківський Металіст переграв Дніпро й істотно зіпсував шанси команди Рамоса на перемогу в турнірі.

Подробиці й онлайн матчу: Металіст - Дніпро - 2:1 текстова трансляція матчу чемпіонату України

Для Дніпра цей матч був найважливішим в сезоні, що залишився, - такий суперник, як непоступливий Металіст, дорогого коштує.

У середині першого тайму спочатку Роман Зозуля головою з невеликою дистанції пробив повз ворота, а потім Металісту вдалося реалізувати свій момент - у передачі помилилася оборона Дніпра, Гомес підхопив м'яч і красиво пробив у "девяточку" воріт. Такий гарний гол на рівному місці трохи збентежив Дніпро, і в першому таймі моментів практично не було.

У другій половині Рамос кинув у бій Селезньова, Зозуля знову промазав з кількох метрів, але вихід третього форварда привів до результату - Гуйє завалив Селезньова у штрафному, і Дніпро зрівняв рахунок.

Але така тактика з упором на атаку зіграла з Дніпром злий жарт — ослаблений захист упустив на фланзі Богданова, який точно віддав пас на Бланко, і Себастьян подарував Металісту третє місце в турнірній таблиці, а Дніпру - пробоїну в чемпіонській гонці.

Календар наступних турів: Шахтар - Іллічівець, Дніпро - Карпати; Зоря - Шахтар, Ворскла - Дніпро Шахтар - Волинь, Дніпро - Металург Донецьк. Враховуючи три очки відставання від "гірників", шанси Дніпра на перемогу в чемпіонаті або "золотий" матч мінімальні.

Металіст - Дніпро - 2:1

Гол: Алехандро Гомес (36), Себастьян Бланко (87) - Нікола Калинич (81)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Металіст ставить хрест на чемпіонських амбіціях Дніпра і обходить Динамо