Калитвинцев: Якщо виходиш за Динамо, повинен з перших хвилин показувати все

Sport bigmir,  28 квітня 2014, 14:21
0
188
Калитвинцев: Так вийшло, що м'яч залетів у сітку

Молодий півзахисник київського Динамо Владислав Калитвинцев, який став автором єдиного гола у ворота Металурга, прокоментував поразку своєї команди в чемпіонаті України від донецького клубу.

"Якщо я потрапив до числа 18-ти футболістів, які є в заявці, значить, я повинен бути готовий в будь-яку хвилину вступити в гру і посилити її. Звичайно, я готувався до цього і налаштовувався.

Якщо виходиш на поле у футболці Динамо, звісно, повинен з перших хвилин показувати все, на що ти здатний і викладатися на поле з 1-ої, 50-ої або 90-ої хвилини. Навіть якщо ти вийшов на пару хвилин, повинен показувати свій рівень", - зізнався Влад в інтерв'ю прес-службі київського Динамо.

Він також розповів, як зважився на удар, який приніс гол у ворота Металурга.

"Завжди, коли я граю праворуч, мені зручніше зміщуватися, щоб підробити м'яч під ліву ногу. Так вийшло, що м'яч залетів у сітку", - сказав Калитвинцев.

На завершення молодий півзахисник киян пообіцяв, що команда постарається гідно завершити чемпіонат України.

"Будемо готуватися, грати, щоб гідно завершити чемпіонат і набрати максимум очок", - розповів Влад.

Нагадаємо, в неділю, 27 квітня, київське Динамо в Донецьку поступилося Металургу з рахунком 1-2.