Фотогалерея: Реал принизив Баварію на очах у мюнхенської публіки

Sport bigmir,  30 квітня 2014, 09:53
0
366
Дубль Серхіо Рамоса допоміг Реалу розгромити Баварію

Мадридський Реал розгромив мюнхенську Баварію 4:0 на повторному півфіналі Ліги чемпіонів.

Королівським тріумфом закінчився півфінальний матч між мюнхенською Баварією і мадридським Реалом - іспанці стали першими фіналістами Ліги чемпіонів УЕФА-2013/14, перемігши чинного переможця турніру на Альянц-Арені.

Вже до 20-ої хвилини гості вели з різницею в два м'ячі завдяки дублю Серхіо Рамоса, а до кінця тайму встиг відзначитися ще і Кріштіану Роналду, який встановив новий рекорд результативності в окремо взятому розіграші.

У кінці зустрічі форвард збірної Португалії оформив дубль, відразу ж оновивши свій рекорд і встановивши остаточний рахунок 4:0.