Реал Мадрид громить Баварію в Мюнхені і виходить у фінал Ліги чемпіонів

Sport bigmir,  30 квітня 2014, 00:04
0
382
Тріумф мадридського Реала

У вівторок, 29 квітня, у матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів німецька Баварія на своєму полі з розгромним рахунком поступилася іспанському Реалу.

Матч-відповідь півфіналу Ліги Чемпіонів обіцяв був дуже видовищним і спекотним -  Баварія, що вважалася гегемоном європейського футболу, в першому матчі поступилася мадридському Реалу з рахунком 0-1, і мюнхенцям на своєму полі для виходу в наступний раунд кубку важливо було не тільки забити парочку м'ячів у ворота Касільяса, але і не пропустити у свої. І з перших хвилин господарі почали займатися тим же, чим і у виїзному матчі - контролювати м'яч і кількісно тиснути на ворота Реала. Внаслідок подібних дій вийшло наступне - вже на 16-й хвилині матчу Серхіо Рамос після розіграшу кутового біля воріт Нойєра відкрив рахунок у матчі, а вже через чотири хвилини знову ж ударом головою подвоїв перевагу своєї команди. Сказати, що баварці були шоковані подібним початком матчу, - не сказати нічого. Більше того, за весь перший тайм (грубо кажучи - за весь матч ) господарі не змогли створити жодного по-справжньому небезпечного моменту. Не допоміг баварцям і перехід Філіпа Лама на фланг - на 34-ій хвилині Кріштіану Роналду і Гарет Бейл удвох втекли в смертоносну для Баварії контратаку - перешкодити Реалу забити ще один гол могли лише Алаба, який був обіграний Бейлом, і Нойером, який не зміг відбити удар від португальця низом. Як результат - 0-3 за підсумками першого тайму.

Друга половина зустрічі пройшла у схожому стилі, проте з однією поправкою - Реалу вдалося забити лише один м'яч, а не цілих три. У самій кінцівці матчу Кріштіану Роналду спочатку заробив небезпечний штрафний для своєї команди, а потім чудовим ударом низом реалізував його, довівши таким чином свій бомбардирський рахунок у Лізі Чемпіонів до 17-ти м'ячів, що є абсолютним рекордом турніру. Весь інший час гравці Реала впевнено контролювали хід матчу, незважаючи на велику перевагу господарів у володінні м'ячем - Пепе і Рамос панували у власній штрафній, Модрич випалював центр поля, а будь-які спроби Роббена і Рібері у штрафний Баварії нещадно придушувалися злагодженою грою всієї дружини Анчелотті. Ікер Касільяс почав вступати в гру тільки після виходу Маріо Гетце, який наполегливо ігнорується Гвардіолою навіть при бляклої гри Рібері. Довести гру до переможного кінця при такому рахунку для мадридців не було складно.

0-4 - розгромна, тактична і дійсно королівська перемога команди Карло Анчелотті, який виводить Реал у фінал Ліги Чемпіонів вперше з 2002-го року.

Баварія - Реал 0:4 (перший матч 0:1)
Голи: Рамос, 16, 20, Роналду, 34, 89