Тренер Ювентусу: Бенфіка не заслужила грати у фіналі Ліги Європи

Sport bigmir,  2 травня 2014, 11:03
0
264
Антоніо Конте вважає, що його команда заслуговує нафінал більше за Бенфіку

Головний тренер Ювентусу Антоніо Конте заявив, що його команда заслуговувала на фінал Ліги Європи.

"У нас не вийшло скористатися тим, що суперник грав у меншості. Бенфіка заважала нам будь-якими способами, й арбітр дозволяв їм це робити. Він додав шість хвилин до другого тайму в той момент, коли три з них уже минули без жодної ігрової дії. Це нас вибило з колії.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ювентус – Бенфіка – 0:0. Відео матчу

Дуже шкода, Бенфіка пройшла у фінал з двома ударами у ворота за два матчі. Наша команда однозначно заслуговувала виходу у фінал.

У першому матчі було видалення і пенальті за фол на К'єлліні, а сьогодні нам не дали пробити очевидний пенальті. У фінал пройшла команда, яка на це менше заслуговувала.

Просто погляньте на статистику. У Бенфіки два удари у ворота за два матчі. Все. Так, ця команда має досвід міжнародних матчів, вона його продемонструвала. Вдесятьох вони не дали нам зіграти на повну силу. І я розчарований, що завдяки діям судді їм це вдалося", - сказав Конте.

Нагадаємо, що Бенфіка пробилася у фінал Ліги Європи, перегравши Ювентус за сумою двох матчів з рахунком 2:1. Перший поєдинок завершився перемогою Бенфіки з рахунком 2:1, у матчі-відповіді команди зіграли внічию 0:0.

Ця сама новина на Спорт bigmir)net: Тренер Ювентусу: Бенфіка не заслужила грати у фіналі Ліги Європи

За матеріалами: Sports.ru