Фотогалерея: Як Шахтар після гри з Іллічівцем до чемпіонства наблизився

0
109
Шахтар - Іллічівець - 3:1

2 травня у матчі 28-го туру чемпіонату України Шахтар обіграв Іллічівець.

Поєдинок завершився із рахунком 3:1. Першими рахунок відкрили "гірники": на 26-тій хвилині Луїс Адріано відправив м'яча у сітку воріт Іллічівця.

У другій половині зустрічі (на 58-мій хвилині) півзахисник маріупольської команди Андрій Тотовицький зумів зрівняти рахунок.

Але невтомний Луїс Адріано уже через дев'ять хвилин вивів знову Шахтар вперед, а ближче до кінця поєдинку Дуглас Коста (на 82-гій хвилині) збільшив перевагу "гірників".

За результатами цього матчу Шахтар передбачувано опинився за чотири очки від чемпіонства.