Шахтар насилу перемагає Славутич у півфіналі Кубка України

Sport bigmir,  7 травня 2014, 18:38
0
491
Шахтар зумів дотиснути Славутич у додатковий час

У середу, 7 травня, у першому півфінальному матчі Кубка України Шахтар здобув перемогу над командою Другої ліги черкаським Славутичем.

Подробиці та онлайн матчу: Славутич - Шахтар - 0:3 текстова трансляція матчу Кубка України

Шахтар приїхав у Черкаси явним фаворитом матчу, але весь основний час ніяк не показував своє лідерство. За всі 90 хвилин можна згадати лише удар Факундо Феррейри ще на перших хвилинах матчу, який з лінії воротарського не зміг вразити ворота.

А от у додатковий час вся гра закінчилася з точним ударом Едуардо зі штрафного, призначеного за фол проти Луїса Адріано. 105 хвилин протрималася оборона Славутича, але потім просто розсипалася.

Едуардо забив зі штрафного, Тайсон красивим ударом з дистанції заспокоїв гру, а Бернард чудовим проходом добив Славутич.

Єдиним питанням стало видалення Ілсіньйо уже за рахунку 3:0 - тепер бразилець пропустить фінал Кубка України. Шахтарю залишилося дочекатися ім'я свого суперника

Славутич (Черкаси) - Шахтар (Донецьк ) - 0:3

Гол: Едуардо (105+1), Тайсон (110), Бернард (120)