Динамо впевнено виходить у фінал Кубка України

Sport bigmir,  7 травня 2014, 20:59
1
616
Динамо - Чорноморець

У середу, 7 травня, у півфінальному матчі Кубка України київське Динамо перемагає одеський Чорноморець і тепер зустрінеться із Шахтарем у фіналі.

Подробиці матчу: Динамо - Чорноморець 4:0 текстова трансляція матчу Кубка України

Те, що відбувається у першому таймі на полі стадіону Олімпійський у Києві наочно відображає статистика - за ударами у ворота динамівці перевершили своїх одеських гостей у цілих п’ятьразів (десять проти двох у Чорноморця). Проте першого гола довелося чекати цілих 25 хвилин, коли Денис Гармаш, який незабаром оформив дубль, переправив м'яча у ворота Безотосного після передачі від Ленса. До цього ж динамівці створили безліч моментів, однак Мбокані у першому таймі був неточний, а Андрій Ярмоленко влучив у штангу воріт гостей. Через 15 хвилин Денис Гармаш зробив вищезгаданий дубль, що саме по собі було дуже серйозною заявкою на перемогу, і команди пішли у підтрибунне приміщення на перерву.

Другий тайм розпочався для Чорноморця найнеприємнішим чином - Лео Матос штовхнув у спину Мбокані у власному штрафному, форвард Динамо таким подарунком не скористатися не мав права і впав. Вирок арбітра впевнено реалізував Андрій Ярмоленко, і питань про те, хто зіграє із Шахтарем у фіналі ні в кого не залишилося. У решту часу поєдинку динамівці деякий час дозволили своїм суперникам провести кілька безпечних атак, а потім Мбокані все-таки розписався у воротах Безотосного після низки промахів, остаточно добивши суперника.

4:0 - Динамо громить суперника і готується зустрітися у фіналі Кубка із Шахтарем.

Динамо - Чорноморець 4:0

Голи: Гармаш, 26, 40, Ярмоленко, 52 (з пенальті), Мбокані, 67