Sport bigmir,  11 травня 2014, 15:15
0
284
ПСЖ встановив рекорд чемпіонату

Парі Сен-Жермен з рахунком 3:1 здолав на виїзді Лілль і встановив рекорд Ліги 1 за набраними очками. Відзначимо, що до кінця чемпіонату залишився ще один тур.

Відрив "бульдогів", що йдуть третіми, від Сент-Етьєна скоротився до двох балів.

Матч з діючими чемпіонами в будь-якому випадку був серйозним випробуванням для Лілля, а видалення на 37-й хвилині Марвена Мартена ще більш ускладнило завдання господарів. Через чотири хвилини Маркіньос відкрив рахунок, а в другому таймі у парижан відзначилися Лукас і Блез Матюйді. У кінцівці Жонатан Деляпляс забив гол престижу.

Дубль Мевлюта Ердінча приніс Сент-Етьєну перемогу над Нантом з рахунком 3:1. Сент-Етьєн може змістити Лілль з третього місця, що дає перепустку до Ліги чемпіонів, якщо через тиждень удома здолає Аяччо, що вже вилетів, а Лорьян впорається з "бульдогами". Сент-Етьєн гарантував собі як мінімум путівку в груповий етап Ліги Європи.

Тим часом Шейк Духур допоміг Лорьяну здолати на виїзді Ліон (1:0) і зберегти надію на потрапляння в єврокубки. Четверту перемогу в п'яти останніх матчах здобув Сошо, що поклав на лопатки Ренн - 2:0. Це означає, що питання про збереження прописки у вищій лізі Сошо належить вирішувати в останньому турі в дуелі зі своїм прямим конкурентом Евіаном.

Дивись також: Ібрагімович розлютився на журналіста, котрий скривдив дитину (відео)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: ПСЖ встановив рекорд чемпіонату Франції