Дніпро здобуває вольову перемогу над Ворсклою

Sport bigmir,  11 травня 2014, 21:37
0
394
Головні герої матчу

У неділю, 11 травня, в матчі української Прем'єр-ліги зустрічаються Ворскла на своєму полі поступилася дніпропетровському Дніпру.

Подробиці матчу: Ворскла - Дніпро 1-4 текстова трансляція

Незважаючи на те, що гості з перших хвилин матчу взяли ігрову ініціативу в свої руки, перший небезпечний момент виник саме біля воріт Дениса Бойка, однак Санжар Турсунов з відмінної позиції виявився неточним. Потім стартовий запал дніпрян зовсім знітився, що дозволило гравцям Ворскли вийти вперед - з передачі все того ж Турсунова головою відзначився Чеснаков. Майже весь перший тайм після пропущеного гола гравці Дніпра не могли прийти в себе, дозволяючи господарям диктувати свої умови - Яхович виводив Баранника на побачення з Бойком, потім незабаром сам пробив у штангу, Дедечко безуспішно пробивав з-за меж штрафного. Якщо б гравці Ворскли знали, що відбудеться у другому таймі, до цих моментів поставилися б дуже бережливо.

Тим не менш, навіть на початку другого тайму нічого не віщувало біди - на 61й хвилині при досить рівній грі Руслан Ротань отримав друге попередження і залишив межі поля передчасно. А через кілька хвилин Євген Коноплянка скористався проломом у стіні з гравців Ворскли і зі штрафного один м'яч відквитав. А на 80й хвилині стався переломний момент у матчі - захисник господарів Скляр грубо помилився, подарувавши м'яч Зозулі. Форвард Дніпра зі своїм завданням впорався і вивів гостей вперед. Деморалізованого суперника Дніпро добив вже в кінцівці матчу - двома результативними ударами відзначився Матеус.

1-4 - вольова перемога Дніпра в меншості, який на всіх парах мчить у Лігу Чемпіонів.

Ворскла - Дніпро 1:4

Голи: Чеснаков, 16 - Коноплянка, 68, Зозуля, 80, Матеус, 89, 90+2

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Дніпро здобуває вольову перемогу над Ворсклою