Фінальний матч Кубка України довірили арбітру зі Львова

Sport bigmir,  12 травня 2014, 12:02
0
300
Можаровський буде головним арбітром матчу Шахтар - Динамо

Стала відома суддівська бригада, яка 15 травня обслуговуватиме фінал Кубка України Динамо - Шахтар.

Комітет арбітрів ФФУ призначив львів'янина Юрія Можаровського головним арбітром фінального матчу Кубка України, який відбудеться 16 травня.

Асистентами виступлять харків'янин Сергій Беккер і Семен Шлончак з Черкас. Додаткові помічники рефері - Юрій Мосейчук (Чернівці) та Костянтин Труханов (Харків).

Роль четвертого судді виконає ще один харків'янин Анатолій Абдула. Резервним асистентом арбітра буде одесит Ігор Бицкало. Спостерігач арбітражу - Василь Мельничук із Сімферополя.

У кар'єрі Можаровського є один резонансний матч між Динамо та Шахтарем - 1 травня 2011 року в рамках матчу 27-го туру Прем'єр-ліги Динамо приймало гірників будинку.

На 24 хвилині Можаровський призначив спірний пенальті, він побачив фол в боротьбі Даріо Срни і Андрія Шевченка. Одинадцятиметровий реалізував Олег Гусєв. Після матчу Срна заявив, що цей пенальті зламав усю гру. У другому таймі він видалив головного тренера гірників Мірчі Луческу. У підсумку матч закінчився переконливою перемогою господарів з рахунком (3:0).