Експерт: У першому таймі замість Шахтаря грала команда-катастрофа

Sport bigmir,  16 травня 2014, 12:52
0
661
Грачов вважає, що Шахтар у свій футбол грав лише 15 хвилин

Колишній форвард Шахтаря Віктор Грачов розкритикував гру команди Луческу у першому таймі фіналу Кубка України.

"У першому таймі кубкового фіналу на полі не було Шахтаря. Замість нього грала команда-катастрофа. Своїм ставленням нинішнє покоління донеччан наплювало на звання кубкової команди, яке традиційно закріпилося за Шахтарем. Не пам'ятаю матчу, де б за весь перший тайм команда жодного разу не вдарила по воротах. Частина виконавців - Пятов, Кучер, Тейшейра взагалі невідомо що робили на полі. Їх просто не було.

У другому таймі гірники повернулися в гру. З'явився пресинг, швидкысть. Зате пропало київське Динамо. За великим рахунком обидва колективи навряд чи занесуть нинішню гру собі в актив. Динамо грало 15 останніх хвилин першого тайму. У другому більше симулювали, ныж боролися на полі. Шахтар теж пограв у футбол 15 перших хвилин другого тайму.

Перед матчем Рінат Леонідович говорив, що перемога в Кубку зараз важливіша. Однак настрій, з яким вийшли оранжево-чорні на цю гру, вказував, що вони продовжують святкувати чемпіонство. Це не дивно, тому що з Баварією після виграшу титулу сталося те ж саме.

Натомість динамівці були заряджені на перемогу. Без Кубка вони б у Київ не поїхали. Цей заряд відчувався у всіх: від запасних і до президента. В цьому році вперше в історії українського футболу кияни залишилися без медалей. Програш Кубка став би для них катастрофою. Хто б що не говорив, а для гірників ситуація такою не була", - зазначив Грачов.

Нагадаємо, що в четвер, 15 травня, київське Динамо обіграло Шахтар у фіналі Кубка України з рахунком 2:1 і завоювала свій 10-й Кубок України (перший з 2007 року). Обидва голи у ворота Шахтаря влетіли після стандартів.

Фотогалерея: Як Динамо святкувало перемогу в Кубку

За матеріалами: Gazeta.ua