Атлетіко - чемпіон: Барселона грає внічию з "матрацниками"

0
629
Атлетіко - чемпіон: Барселона грає внічию з  матрацниками
Автор "чемпионского" гола - Диего Годин

У суботу, 17 травня, в матчі останнього туру іспанської Ла Ліги каталонська Барселона розписала на своєму полі внічию з мадридським Атлетіко.

Подробиці матчу і онлайн: Барселона - Атлетіко Мадрид - 1-1, текстова трансляція

Вирішальний матч сезону в іспанській Ла Лізі розпочався неспішно. Команди діяли обережно і довгий час гра проходила що називається "без воріт". І хоча перший кутовий подали мадридці, але в загальному комбінаційна гра трохи краще вдавалася Барселоні. В середині тайму Атлетіко потрапив в психологічну яму, коли протягом 10 хвилин травмувалися спочатку Дієго Коста, а потім Арда Туран. Цим скористалися каталонці, які дедалі виразніше почали насідати на штрафну Тібо Куртуа.

І в цілому, божевільний постріл Санчеса, перетворений в гол на 34-ій хвилині, став об'єктивним наслідком ігрової переваги "синьо-гранатових". Ближче до завершення першого тайму "матрацники" побігли до воріт Пінто, але нічого, крім пари кутових взяти не змогли.

Успіх до гостьової команди прийшов на початку другої половини, коли після чергового стандарту від кута поля на 49-ій хвилині Дієго Годін різко пробив головою під Пінто! Атлетіко за інерцією продовжував насідати на штрафну Барси, але каталонські захисники знайшли протидію устремлінням мадридців.

Останні 30 хвилин матчу Барселона методично нарощувала тиск, просуваючись все ближче до воріт Куртуа, однак найбільш небезпечний момент каталонці створили завдяки удару Дані Алвеша з-за меж штрафної площі на 80-ій хвилині. Вихід Хаві і Неймара не приніс атак Барселони критичної гостроти, яка переросла в голи.

Підсумок: нічия на Камп Ноу, яка проголошує Атлетіко чемпіоном Іспанії.

Барселона, що набрала однакову з Реалом кількість очок - друга.

Барселона - Атлетіко Мадрид 1-1

Голи: Алексіс Санчес (34) - Годін (49)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Атлетіко - чемпіон: Барселона грає внічию з "матрацниками"