Кубок Німеччини: Баварія в додатковий час перемагає Боруссію

Sport bigmir,  17 травня 2014, 23:56
0
341
Томас Мюллер в компенсований до другого екстра-тайму час поставив емоційну крапку у матчі

У суботу, 17 травня, у фінальному матчі Кубка Німеччини дортмундська Боруссія у Берліні поступилася у додатковий час мюнхенській Баварії.

Подробиці та онлайн матчу: Боруссія Дортмунд - Баварія - 0-2, текстова трансляція

Більш потужний початок у виконанні Баварії був нівельований дортмундцями ближче до середини тайму і на полі запанувала рівна боротьба з оглядкою на безпеку власних воріт. Варто відзначити ранню заміну Лама на Рібері у складі Баварії і постійні тактичні перебудови у стані мюнхенців протягом матчу.

Небезпека біля воріт суперників в обережній грі виникла лише під кінець тайму, коли спочатку Хейбьйорг пробив поруч зі штангою, а в атаці у відповідь Левандовскі пробив з вигідної позиції над поперечиною!

Другий тайм активніше почали гравці Боруссії , які окупували половину поля мюнхенців і взялися нагнітати обстановку поблизу воріт Нойєра. Однак перший небезпечний момент стався біля протилежних воріт під час контратаки Баварії, коли Мюллер замикав простріл Рібері, але влучив у Вайденфеллера. Боруссія відповіла низкою перспективних стандартів, після одного з яких м'яч від Хуммельса, здавалося, перетнув лінію воріт Нойєра, але арбітр не надав цьому значення.

У середині 70-тих команди обмінялися уколами від Кірха та Роббена, але воротарі показали свою надійність. Потім гра неухильно котилася до додаткового часу, у якому гравці Баварії показали свій клас, зумівши відстояти ворота в недоторканності, і забивши два блискавичні голи. Їхніми авторами стали Ар’єн Роббен і Томас Мюллер.

Підсумок: Баварія оформлює золотий дубль у Німеччині. Боруссія - задовольняється передсезонним Суперкубком.

Боруссія (Дортмунд) - Баварія (Мюнхен) 0:2

Голи: Ар'єн Роббен (107), Томас Мюллер (120+2)