Гравець Атлетіко: Ми майже тримали трофей у руках

Sport bigmir,  25 травня 2014, 17:32
0
238
Феліпе Луїс розчарований результатом фіналу

Захисник мадридського Атлетіко Луїс Феліпе прокоментував поразку своєї команди у фіналі Ліги чемпіонів.

"Мені дуже сумно, адже ми були такі близькі до трофея, майже тримали його в руках. Зараз нам всім дуже боляче. Реал провів чудовий матч, вони вірили в себе до кінця - вітаю їх від душі. Нам же треба розправити плечі і думати про майбутнє.

Звичайно, боляче. Якби Реал виграв 3:0, то не було б так прикро. Але зупинитися за крок від кубка і так ось програти - це дуже боляче. Але хочеш не хочеш, треба привітати їх. У Реала дуже сильний склад, це чудова команда. Вони провели відмінний сезон, ось і все.

Ми теж провели приголомшливий сезон, було здорово опинитися в одній компанії з іменитими клубами. Ми хотіли завоювати кубок. Не вийшло, але сезон в цілому вдався", - зазначив Луїс Феліпе.

Нагадаємо, що в суботу, 24 травня, у фінальному матчі Ліги чемпіонів Реал переграв Атлетіко з рахунком 4:1. Реал зміг зрівняти рахунок тільки на 3-й доданій хвилині, а потім забив три голи в овертаймі.

Дивіться фотогалерею: Порятунок і тріумф Реала: фото фіналу Ліги чемпіонів

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Гравець Атлетіко: Ми майже тримали трофей в руках