0
286
Давид Вілья став гравцем Нью-Йорк Сіті

32-річний іспанський нападаючий Давид Вілья підписав контракт із Нью-Йорк Сіті, ставши першим футболістом в історії клубу.

"Нью-Йорк Сіті" - спільний проект англійського Манчестер Сіті та клубу NFL New York Yankees, свої виступи в MLS новостворений клуб почне від наступного сезону, який стартує навесні 2015-го року.

Контракт із Вільєю розрахований на три роки. Попереднім клубом гравця був мадридський Атлетіко. У всіх турнірах у минулому сезоні Вілья провів 38 матчів, забивши 15 м'ячів. У стані Матрацників Вілья став чемпіоном Іспанії і зіграв у фіналі Ліги чемпіонів.

Читай також: Давид Вілья підтвердив свій відхід з Атлетіко

За свою кар'єру Давид Вілья пограв у Сарагосі, Валенсії, Барселоні та мадридському Атлетіко, і завоював безліч трофеїв - три звання чемпіона Іспанії, три Кубки Іспанії, виграв Лігу чемпіонів, а у складі збірної ставав чемпіоном світу і Європи. Зазначимо також, що Давид Вілья викликаний до збірної для підготовки до чемпіонату світу 2014 року.