Чемпіонат світу: Уругвай несподівано програє Коста-Риці

Sport bigmir,  15 червня 2014, 00:12
0
242
Коста-Рика радіє своєму успіху

У суботу, 14 липня, у матчі першого туру групового раунду чемпіонату світу з футболу 2014 збірна Уругваю несподівано поступилася Коста-Риці.

Подробиці і текстова трансляція матчу: Уругвай - Коста-Рика - 1:3 текстова трансляція матчу чемпіонату світу 2014

Збірна Уругваю на цьому чемпіонаті належить до одних із претендентів на високі місця. Однак результат першого ж матчу поставив величезний знак сумніву на амбіціях латиноамериканської команди.

Уругвай вийшов на гру без Луїса Суареса і першим відкрив рахунок - Дієго Лугано завалили у штрафному, а Кавані реалізував пенальті. Проте далі ніякого успіху не було - Коста-Рика активно створювала моменти й у другому таймі за п'ять хвилин спочатку зрівняла рахунок, а потім і взагалі вийшла вперед. Помилки у захисті поховали сьогодні збірну Уругваю, і наприкінці гри Уренья просто добивав команду Табареса.

Уругвай - Коста-Рика - 1:3 Відео голів матчу

Червона картка Перрейри стала просто сигналом капітуляції Уругваю.

Уругвай - Коста-Рика - 1:3

Гол: Едінсон Кавані (23-пенальті) - Жоель Кемпбелл (54), Оскар Дуарте (58), Маркос Уренья (85)