Чемпіонат світу: Франція легко впоралася з Гондурасом

Sport bigmir,  15 червня 2014, 23:59
0
374
Карім Бензема відзначає з партнером черговий забитий м'яч

У неділю, 15 червня, в матчі першого туру групового етапу чемпіонату світу з футболу 2014 збірна Франції з легкістю переграла Гондурас.

Подробиці матчу і онлайн: Франція – Гондурас – 3:0 текстова трансляція матчу чемпіонату світу 2014

У цьому матчі французи виглядали явними фаворитами. І з перших же хвилин вони стали чинити тиск на ворота суперника. В середині тайму Франція створила кілька небезпечних моментів, але забили лише з пенальті. Паласіос порушив правила у своєму штрафному майданчику і заробив червону картку.

Бензема спочатку реалізував пенальті, а після перерви знищив всі надії суперника - після його удару м'яч від штанги і воротаря, влучив у ворота. Ну  у середині другого тайму Бензема знову забив і довів матч до розгрому. Франція готується до наступного матчу.

Франція - Гондурас - 3:0

Гол: Карім Бензема (43, 72), Ноель Вальядарес (48-автогол)