Чемпіонат світу: США вириває перемогу у Гани

Sport bigmir,  17 червня 2014, 03:05
0
264
Джон Брукс радіє забитому голу

У понеділок, 16 червня, у матчі першого туру групового етапу чемпіонату світу з футболу 2014 збірна США переграла Гану.

Подробиці і текстова трансляція матчу: Гана - США - 1:2 текстова трансляція матчу чемпіонату світу 2014

Вже на першій хвилині матчу збірна США вийшла вперед – Джонс викотив м'яч на Демпсі, а той впевнено реалізував момент. Приголомшена Гана створювала моменти, американці відповідали їй взаємністю.

У другому таймі Гана пішла в атаку, і на 82-й хвилині Айю обігрався з Асамоа і рахунок зрівняв.
Але не минуло й 5-и хвилин, як США знову забили – після подачі Джон Брукс, який вийшов на заміну, встановив остаточний рахунок матчу. Гана ще намагалася влаштувати штурм воріт суперника, але нічим не запам'яталася.

Гана - США - 1:2

Гол: Андре Айю (82) - Клінт Демпсі (1), Джон Брукс (86)