Визначився перший суперник українських команд в єврокубках

0
662
Зоря зіграє з албанським клубом

Визначився суперник Зорі у другому кваліфікаційному раунді Ліги Європи.

Ним став албанський футбольний клуб Лачі. За підсумками жеребкування Ліги Європи луганському клубу випадав переможець пари першого кваліфікаційного раунду Рудар (Словенія) - Лачі (Албанія). Перший матч, який відбувся в Словенії, завершився внічию 1:1.

Сьогодні суперники зустрілися в повторному поєдинку в Албанії. У першому таймі рахунок відкритий не був. Друга половина зустрічі була більш динамічною, і на 55-й хвилині господарі відкрили рахунок. Гол на рахунку Аденійї. Цей гол міг стати ключовим, але на 93-й хвилині, вже в компенсований арбітром час, завдяки точному удару Етеровича, Рудару вдалося рахунок зрівняти.

Два овертайми переможця не виявили, тому доля матчу вирішилася в серії післяматчевих пенальті, де перемогу здобув албанський футбольний клуб Лачі.

Нагадаємо,перша зустріч відбудеться вже 17 липня в Албанії. Другий матч пройде в Києві на стадіоні Оболонь Арена 24 липня.

Зазначимо, що Зоря першою стартує в єврокубках від України.

За матеріалами: ФК Заря