Дніпро переграв третю команду чемпіонату Греції

Sport bigmir,  16 липня 2014, 07:46
0
176
Дніпро переграв ПАОК

У вівторок, 15 липня, віце-чемпіони України провели товариський матч проти грецького ПАОКА, який став третім у чемпіонаті Греції і буде брати участь в раунді плей-оф Ліги Європи.

Дніпряни значно перевершували суперника у злагодженості дій, в умінні вести гру. Це знайшло своє відображення і в створених моментах: якщо Дніпро у кожному таймі мав по 3-4 шанси забити, то ПАОК не створив жодної гольової ситуації. Греки в актив собі можуть занести початок другого тайму, коли вони протягом 5-7 хвилин витримували гру на зустрічних курсах, і кінцівку, в якій вони напосілися на штрафний майданчик дніпропетровців, але обмежилися тільки безліччю подач.

Дніпро міг забивати вже на першій хвилині, коли Євген Коноплянка ледь не скористався неузгодженістю воротаря і захисника суперників. Надалі дуже небезпечні були стандартні положення у виконанні дніпрян. Після перерви наполегливий на вістрі атак був Нікола Калініч. Він сам мав непоганий момент, але після удару під кутом ПАОК виручив воротар, і заробив пенальті. На 70-й хвилині 11-метровий спокійно реалізував Євген Селезньов.

Дніпро – ПАОК 1:0