Sport bigmir,  16 липня 2014, 22:50
0
1673
Динамо програло Аль-Хілялю

Київське Динамо, яке продовжує підготовку до сезону на другому австрійському зборі, провело черговий контрольний матч. Цього разу суперником команди Сергія Реброва виступив Аль-Хіляль із Саудівської Аравії.

Динамо (Київ, Україна) - Аль-Хіляль (Саудівська Аравія) - 0:3 (0:1).

Голи: Аль-Шальхуб (18, пенальті), Яссер (58), Тіагу (89).

Динамо: Рибка, Селін, Люлька, Вукоєвич, Калитвинцев, Аруна, Сидорчук, Цуріков, Буяльський, Бертольо (Циганков, 61), Кравець.
Запасні: Коваль, Сілва, Віда, Драгович, Макаренко, Гусєв, Беланда, Безус, Рибалко, Мбокані, Ярмоленко.

Аль-Хіляль (стартовий склад): Ас-Сабіай, Аль-Шарахілі, Аль-Биши, Султан, Аль-Ганам, Аль-Карні, Аль-Хамад, Аш-Шальхуб, Аль-Досарі, Аль-Фарадж, Аль-Салем.

Киянам гра не вдалася з самого початку. Обидві команди розпочали матч з відчайдушної боротьби на кожній ділянці поля, яка часом була досить грубою. Можливо, це вивело з рівноваги головного арбітра матчу, який на 17-й хвилині поставив абсолютно незрозуміле пенальті у ворота Динамо – порушення з боку Селіна не було і близько. Проте Рибка не зумів відбити удар Аль-Шальхуба, який розвів динамівського воротаря і м'яч по різних кутах - 0:1.

Хід зустрічі практично не змінювався, і в дебюті другого тайму кияни знову пропустили: цього разу аравійці забили з гри – Яссер скористався фланговою подачею партнера і переправив м'яч у кут воріт Олександра Рибки, 0:2!

Радикально гра не змінилася навіть після другого пропущеного м'яча: кияни часто атакували, але не змогли впоратися з серйозним ешелоном оборони Аль-Хіляла. У підсумку ляп Рибки на 89-й хвилині зробив рахунок непристойним. Тіагу пробив зі своєї половини поля і перекинув динамівського голкіпера, який занадто далеко вийшов з воріт, 0:3!

За матеріалами: dynamo.kiev.ua