Тренер Зорі: У роздягальні хлопці отримали прочухана

Sport bigmir,  18 липня 2014, 07:25
0
419
Вернидуб: Результатом я задоволений

Головний тренер луганської Зорі Юрій Вернидуб прокоментував перемогу своєї команди у виїзному матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи проти албанського Лячи.

"Ми ретельно готувалися до цієї гри. Знали, що суперник непростий. Перед цим дивилися матч у Словенії, коли Рудар грав з Лячи. Повторну гру, на жаль, подивитися не змогли, оскільки не було можливості, але вже мали уявлення про опонента.

Якщо команда в своєму чемпіонаті займає третє місце, то це про щось та говорить. Знали, що Лячи грає вдома, гра буде самовідданою і аж ніяк не легкою.

Якщо сказати щодо гри, то результатом я задоволений, але… Почали добре, забили м'яч, а потім чомусь зупинилися. Подумали, мабуть, що вже все гаразд. В останні 15 хвилин першого тайму просто віддали ініціативу. Біля наших воріт стали виникати небезпечні моменти. В роздягальні під час перерви, хлопці отримали прочухана. Я сказав, що якщо ми так будемо грати, то незрозуміло як закінчиться цей матч, і який буде результат. Добре, що достукався до хлопців. Вийшли, забили другий гол. А потім Яннік здорово розібрався в ситуації. Я дуже радий, що він забив", - цитує Вернидуба прес-служба луганського клубу

Нагадаємо, четвер, 17 липня, луганська Зоря з перемоги стартувала у другому кваліфікаційному раунді Ліги Європи, обігравши албанський Лячи з рахунком 3-0.