Металіст не зміг втримати перемогу у матчі з Динамо Москва

Sport bigmir,  19 липня 2014, 12:46
0
251
Металіст зіграв внічию з Динамо Москва

В п'ятницю, 18 липня, харківський Металіст провів товариський матч з московським Динамо в рамках свого передсезонного збору.

Харківський Металіст перед стартом чемпіонату України з футболу провів спаринг з московським "Динамо", яке з минулого сезону чемпіонату Росії фінішувало на четвертому місці.

Перший тайм був за підопічними Ігоря Рахаева. Вже на четвертій хвилині точним ударом відзначився Хосе Соса. Пізніше, а саме на 33 хвилині зустрічі, Гуменюк зробив рахунок матчу 2-0. Але москвичі не здавалися і в другому таймі відіграли два м'ячі. У ролі спасителя Динамо став Джуджак, який відзначився голами на 57 і 62 хвилині матчу.

Підсумковий рахунок зустрічі Металіст - Динамо (Москва) - 2:2.

Дивіться фотогалерею: Металіст - Динамо Москва - 2:2