Дніпро завдяки суперголу Коноплянки і пенальті обіграв донецький Металург

Sport bigmir,  25 липня 2014, 21:05
0
923
Дніпро обіграв донецький Металург

У п'ятницю, 25 липня, у матчі першого туру української Прем'єр-ліги дніпропетровський Дніпро завдяки голам у другому таймі обіграв донецький Металург у Львові.

Подробиці та онлайн матчу: Металург Донецьк - Дніпро - 0:2 текстова трансляція матчу чемпіонату України

Дніпро має стартувати у Лізі чемпіонів, тому фізична перевага гравців команди Маркевича давала про себе знати. Однак водночас початок сезону не сприяв активній та яскравій грі.

Уже на самому старті матчу Матеус після закидання вийшов на побачення з кіпером, але Бандура впорався з потужним ударом. Біля воріт Дніпра теж виникали моменти, багато в чому пов'язані зі слабкою грою захисту під час стандартів. Небезпечно було, коли Бойко помилився під час навісу зі штрафного, і Прийма з нульового кута головою від землі пробивав у ворота, де Дуглас теж головою виніс м'яча з лінії.

У другому таймі Дніпро почав грати активніше, стрімко запускаючи свої фланги, що буксували. Проте доля матчу була вирішена завдяки індивідуальній майстерності - Роман Зозуля отримав по ногах біля штрафного Металурга, а Євген Коноплянка чудовим прямим ударом відкрив рахунок у матчі. Футболісти побігли до лавки і потримали майку із 29-тим номером, на якій було написано: "Ротаню, повертайся!".

Через п'ять хвилин арбітр не помітив гру рукою у штрафному Металурга у виконанні Прийми. Однак не минуло й кількох хвилин, як Арановський вказав на точку - Чечер явно збив Зозулю, зігравши відверто в ногу форварду. Матеус впевнено пробив, а воротар ледь не дістав.

Після цього гравці Дніпра заспокоїлися, а Металург навіть зміг домогтися призначення пенальті - Дуглас зачепив вийшов на заміну Задераку. Однак Денис Бойко чудово зреагував на удар Александре з 11-метрової позначки, зберігши свої ворота у недоторканності.

Упевнена гра Дніпро, який уже наступного тижня має зіграти проти Копенгагена у Лізі чемпіонів.

Металург (Донецьк) - Дніпро (Дніпропетровськ) - 0:2

Гол: Євген Коноплянка (64), Матеус (71-пенальті)