Sport bigmir,  27 липня 2014, 21:14
0
202
Луїс Адріано відзначився вже на 13-ій секунді матчу

У неділю, 27 липня, у матчі 1 туру української Прем'єр-ліги донецький "Шахтар" у прем'єрному домашньому матчі у Львові переміг запорізький "Металург".

Подробиці і онлайн трансляція матчу: Шахтар - Металург Запоріжжя - 2-0, текстова трансляція

Вже на 13-ій секунді зустрічі донеччани повели в рахунку: після закидання в штрафну гостей в виконанні Ярослава Ракицького інших виявився спритнішим Луїс Адріано, відкривши рахунок у матчі. Буквально відразу ж Ілсіньо зобов'язаний був подвоювати рахунок в матчі, але не зумів переграти Боровика при очній зустрічі.

Найбільш реальну нагоду зрівняти рахунок на 16-ій хвилині змарнував Руслан Платон, який програв свою дуель створу воріт Шахтаря, коли кіпер Каніболоцький вже здавалося був обіграний.

У час, що залишився першої половини "гірники" не дозволили засумніватися у власній перевазі, методично створюючи небезпеку біля воріт Боровика і стрясаючи каркас його воріт, а на 45-ій хвилині відправивши у ворота Металурга ще один гол. Автором ефектної комбінації з участю Тайсона і Луїса Адріано став Олександр Гладкий.

На другий тайм у складі Шахтаря замість отримав ушкодження перед самим свистком на перерву Ілсіньо вийшов Марлос, а у Металурга Іван Матяж змінив Руслана Платона. Однак цим виконавцям, ні Болбату з Фредом, ні Олександру Каплієнко не вдалося змінити рахунок поєдинку у другому таймі, яка також пройшов під загальним перевагою Шахтаря з вкрапленнями спроб Металурга організувати гол престижу.

Підсумок: перемога донецького " Шахтаря " на класі над запорізьким Металургом.

Шахтар (Донецьк) - Металург (Запоріжжя) - 2-0

Голи: Луїс Адріано (1), Олександр Гладкий (45)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Шахтар спокійно переграє запорізький Металург