Зоря на останніх хвилинах втрачає перемогу у матчі Ліги Європи

Sport bigmir,  31 липня 2014, 22:45
0
260
Зоря здобула нічию у домашньому матчі

У четвер, 31 липня, луганська Зоря розходиться бойовою нічиєю з норвезьким Мольде в першому матчі кваліфікаційного раунду Ліги Європи. Подробиці і онлайн матчу: Зоря - Мольде - 1: 1 онлайн трансляція матчу кваліфікації Ліги Європи

Подробиці і онлайн матчу: Зоря - Мольде - 1: 1 онлайн трансляція матчу кваліфікації Ліги Європи

Сьогодні на полі київського стадіону "Динамо" провела свій домашній матч зі зрозумілих причин луганська Зоря. Зі своїм суперником, норвезьким Мольде, Зоря зустрічалася вперше. Матч розпочався з позиційних атак, в рівному ключі, з періодичними випадами як однієї, так і іншої команди. Спочатку гравці Зорі прагнули завдавати ударів відразу, як тільки наближалися до штрафного суперника. Як тільки ця тактика перестала працювати, пішли прострільні передачі.

На 17-ій хвилині Чайковський ледь не поспів до м'яча після пасу Караваєва. Трохи пізніше Хомчановський сильно пробив по воротах Мольде, не вистачило точності.

Норвежці ж в цілому на "Динамо" почувалися дуже впевнено - спокійно контролювали м'яч, чергуючи цей контроль з довгими передачами на Чиму.

Забити Зорі вдалося лише у другому таймі. Хомченовський зробив точну передачу на Каменюку, Нікіта обіграв Ельнуссі, і потім красивим ударом відправив м'яч у дальню дев'ятку.

Ну а кінцівку матчу Зоря явно провалила. Намагаючись зіграти на утримання рахунку, пропустила випад від суперника. Свендсен вдало зіграв на добиванні після удару Сінгха. У підсумку нічия 1: 1. Такий рахунок звичайно цілком влаштовує норвежців, ну а Зоря зробить певні висновки у повторному поєдинку.

Зоря - Мольде - 1: 1

Голи: Микита Каменюка (62) - Сандер Свендсен (88)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Зоря на останніх хвилинах втрачає перемогу у матчі Ліги Європи