Фотогалерея. Гра на нервах: Як Шахтар вирвав перемогу у Ворскли

Sport bigmir,  2 серпня 2014, 10:03
0
198
Тарас Степаненко зумів забити гол Ворсклі

1 серпня в матчі 2-го туру чемпіонату України донецький Шахтар обіграв полтавську Ворсклу.

Поєдинок завершився з рахунком 1:2. Рахунок у матчі відкрив півзахисник "Ворскли" Артем Громов на 28-й хвилині.

Але "гірники" у другій половині зустрічі зуміли відігратися і вийти вперед. Забитими м'ячами відзначилися Олександр Гладкий (80) і Тарас Степаненко (82).

Відзначимо, що останні хвилини матчу ознаменувалися невеликою бійкою футболістів, яка завершилася вилученням Олександра Кучера і Арменда Даллку.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Фотогалерея. Гра на нервах: Як Шахтар вирвав перемогу у Ворскли