Іллічівець і Чорноморець зіграли бойову нічию в Одесі

Sport bigmir,  4 серпня 2014, 21:40
1
177

У понеділок, 4 серпня, в завершальному матчі другого туру Чемпіонату України з футболу, маріупольський Іллічівець і одеський Чорноморець зіграли результативну нічию, 3: 3

Подробиці і онлайн матчу: Іллічівець - Чорноморець - 3: 3 текстова трансляція матчу чемпіонату України

Феєрверком голів завершили другий тур Чемпіонату України команди в Одесі. І маріупольці і одесити показали в першому таймі відкритий, результативний футбол, що не могло не порадувати уболівальників.

З перших хвилин команди кинулися в атаку, і вже на 8-й хвилині Олексій Довгий замикає передачу Гриня, 1:0. На 15 хвилині Фомін головою замикає подачу з флангу, 1:1. Діденко на 20 хвилині добиває м'яч, щовідскочив від воротаря після удару Данченка, 1:2. 26-ахвилина знову флангова атака завершується навісом у штрафну і після рикошету від одесита Сивакова влітає у ворота, автогол, 2:2. На 31-ій хвилині Гай точним ударом зі штрафного виводить Чорноморець вперед, 2:3. І на 38-ій хвилині після проходу по флангу і навісу від Гриня, Чурко забиває останній м'яч у цьому матчі, 3:3.

У другому таймі команди вже відпрацьовували тактику захисту, що також у них вийшло не погано. Небезпечні моменти створювали гравці обох команд, але рахунок першого тайму так і залишився на табло стадіону "Чорноморець".

Іллічівець - Чорноморець - 3: 3

Олексій Довгий (8), В'ячеслав Чурко (38), Михайло Сіваков (26) (А) - Руслан Фомін (15), Анатолій Діденко (20), Олексій Гай (31)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Іллічівець і Чорноморець зіграли бойову нічию в Одесі