Sport bigmir,  6 серпня 2014, 23:00
0
206
Дніпро не зміг нічого показати в матчі проти Копенгагена

У середу, 6 серпня, у матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів Дніпро поступився Копенгагену і вилетів в Лігу Європи.

Подробиці і онлайн матчу: Копенгаген - Дніпро - 2: 0 текстова трансляція матчу-кваліфікації Ліги чемпіонів

Дніпро вийшло на гру-відповідь проти Копенгагена з одним Матеусом на вістрі. Весь перший тайм в атаці команді виконували соло Коноплянка і Матеус, а от інші гравці працювали в першу чергу на захист. І така ставка могла зіграти, за умови надійної гри біля своїх воріт.

Однак вже на 9-й хвилині Копенгаген відкрив рахунок - швидка атака завершилася промахом Бойка повз м'яч і ударом від Корнеліуса, який, на щастя Дніпра, опинився в положенні поза грою.

Дивись також: Копенгаген - Дніпро - 2: 0 відео голів матчу-кваліфікації Ліги чемпіонів

В середині тайму почав чудити воротар Копенгагена, який двічі біля своїх воріт влаштовував пожежу. Однак гравці Дніпра цим не скористалися, а суперник забив. Спочатку Корнеліус не зміг головою дотягнутися до подачі, а через хвилину зовні легко пройшла атака, і той же Корнеліус замкнув передачу партнера.

Після такого перебігу подій Дніпру потрібно було забивати, проте команда грала дуже сумбурно. На початку другого тайму активний Матеус отримав пошкодження, а Копенгаген знову забив - знову швидка атака, Кадрії залишив не при справах захисника і невідпорно пробив у дальній кут.

Мирон Маркевич кинув в атаку і Селезньова, і Калініча. Однак пара форвардів за весь час, що залишився, розродилася всього одним забійним моментом - Нікола Калініч отримав передачу після помилки захисту, але пробив поруч зі штангою. А з кожною хвилиною у гравців Дніпра все сильніше опускалися руки. Фінальний свисток арбітра зафіксував поразку Дніпра, яка відправила команду в плей-офф кваліфікації Ліги Європи.

Копенгаген (Данія) - Дніпро (Дніпропетровськ, Україна) - 2: 0 (перший матч - 0: 0)

Гол: Андреас Корнеліус (36), Башкім Кадрії (53)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Дніпро покірливо поступається Копенгагену дорогою в наступний раунд Ліги чемпіонів