Sport bigmir,  7 серпня 2014, 22:10
0
342
Микита Шевченко парирував два пенальті і став героєм матчу

У четвер, 7 серпня, луганська Зоря у матчі у відповідь перемагає норвезький Мольде і проходить в плей-оф Ліги Європи

Вже на 3-й хвилині матчу луганська Зоря продемонструвала футболістам Мольде настрій на перемогу. Микита Каменюка після передачі Караваєва відправив м'яч у дальній кут, 0:1. На 20-й хвилині Зоря ледь не пропустила, провал на лівому фланзі, передача в зону на Мострема, той увійшов у штрафну без перешкод – Вернидуб врятував. На 32-й хвилині Любенович зльоту пробивав у нижній кут – Хашольд врятував команду. Вегард Форрен на 39-й сильно пробивав з-за меж штрафного - м'яч пройшов над поперечиною. Ну а кінцівка першого тайму була за господарями, Фредрік Гульбрандсен перший зорієнтувався на відскік і пробив у нижній кут, 1:1.

Щоб не упускати темпу гри, Юрій Вернидуб почав робити заміни вже на початку другого тайму, на 46-й замість Малишева – Руслан Малиновський. На 53-й хвилині небезпечна затяжна атака від Мольде, Шевченко помиляється на виході і Каменюка вибиває м'яч, який летів у порожні ворота. Норвежці почали нагнітати темп гри, і тут вже Шевченко почав показувати дива воротарської майстерності, супернебезпечні моменти на 77-й, 79-й, 84-й хвилинах на його рахунку. І вже в кінцівці герой матчу Микита Шевченко робить для команди неможливе – відображає два пенальті.

Перемога виводить Зорю в плей-оф Ліги Європи.

Мольде - Зоря - 1:2

Голи: Фредрік Гульбрандсен (43) - Микита Каменюка (3), Віталій Вернидуб (89)