45
Мілевський разом з Хайдуком святкував вихід до наступного раунду

Третій кваліфікаційний раунд Ліги Європи подолали чотири європейські команди з українськими гравцями у складі.

У четвер, 7 серпня, в третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи українці грали не тільки в складі Зорі або Чорноморця - деякі наші співвітчизники допомогли успішно подолати цей раунд, будучи легіонерами.

Найістотніший внесок в успіх своєї команди внесли екс-гравець Арсеналу Артем Старгородський та екс-захисник Таврії Ілля Галюза, чий клуб Шахтар із Солігорська за сумою двох матчів, переграв бельгійський Зюлте-Варегем 7:4, а наші гравці записали на свій рахунок по голу і гольовій передачі. Правда, сталося це в першому матчі команди, а матч-відповідь завершився внічию 2:2. Галюза відіграв весь матч, а Старгородський був замінений на 71 хвилині.

Інший білоруський клуб Динамо Мінськ пройшов бар'єр з румунського Клужа - 3:0 за сумою матчів. Український півзахисник Ігор Воронков відіграву весь перший матч, а от у другому вже на 5-ій хвилині зустрічі отримав травму і змушений був залишити поле.

У складі російського Краснодара на лавці запасних залишився наш воротар Андрій Дикань. Відіграв повний перший матч, в якому Краснодар з рахунком 5:0 переграв угорський Діошдьєр, Дикань залишився в запасі на матч-відповідь, який Краснодар виграв 3:1.

Ще одним клубом з українцем у складі, який пробився до плей-оф Ліги Європи став хорватський Хайдук Артема Мілевського. Сам Артем ще не був заявлений на цей раунд, тому спостерігав за грою своїх партнерів з трибун, але разом з ними відзначав перемогу над Шахтарем з Караганди - 5:4 за сумою двох матчів.

Наступного раунду до цих чотирьох команд в Лізі Європи приєднаються казахський Актобе з Олексієм Антоновим в нападі, московський Локомотив з Тарасом Михаликом у захисті, а ось Фіорентина нашого Олександра Яковенка стартуватиме відразу з групового етапу Ліги Європи