Sport bigmir,  9 серпня 2014, 18:41
0
222
Погода ускладнювала завдання футболістам обох команд

В суботу, 9 серпня, в матчі 3-го туру української Прем'єр-ліги донецький Металург зіграв унічию із запорізьким Металургом.

Подробиці матчу і онлайн: Металург Донецьк - Металург Запоріжжя - 1-1, текстова трансляція

Уже на 5-ій хвилині в межах штрафного запорожців пролунав тривожний дзвіночок, коли Морозюк упустив реальний момент відкрити рахунок, встигнувши першим на м'яч, відбитий кіпером Боровиком! Після кількох перспективних атак у відповідь і припинення дощу донеччани міцно захопили ігрову ініціативу і на 30-ій хвилині Алешандре замкнув правофлангову подачу від Грегорі Нельсона!

Металург Донецьк не припиняв натиску на штрафну опонентів і саме номінальні господарі виглядали краще, як до свистка на перерву, так і після, проте відзначитися вдалося гравцеві Металурга Запоріжжя - Олександру Каплієнку, який виявився найбільш везучим у штрафній Бандури після подачі зі штрафного у виконанні Дмитра Льопи.

Незважаючи на методичні атаки донеччан, рахунок матчу з 52-ої хвилини не змінився.

Підсумок: київська нічия східноукраїнських команд.

Металург (Донецьк) - Металург (Запоріжжя) - 1-1

Голи: Алешандре (30) - Олександр Каплієнко (52)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Металурги розписують мирову в Києві